The Westin/Nautika,Vinovita, Hotel & Gastroteh

sadržaji su koje su prošlog tjedna posjetili učenici drugih razreda ugostiteljsko – turističkih zanimanja u okviru terenske nastave strukovnih predmeta.

Naime, radi se o organiziranom posjetu luksuznom The Westin hotelu koji pripada Starwood lancu hotela, nalazi se u samom središtu grada, raspolaže sa više od tristo smještajnih jedinica, trinaest dvorana i dva salona te brojnim barovima restoranima i ostalim sadržajima.

Nakon toga organiziran je posjet Zagrebačkom velesajmu na kojem se održao specijalizirani sajam Nautika, Vinovita, Hotel & Gastroteh na kojem je predstavljena gastronomija, hotelsko ugostiteljska oprema, hrana, piće i gastronomske inovacije, a na nautičkom sajmu imali su mogućnost doživjeti pravu marinu pa čak i simuliranu vožnju jahtom.

Osim navedenih sadržaja, kao i svi posjetitelji našeg glavnog grada, učenici su prošetali glavnim gradskim trgom i uspinjačom se popeli na Gornji  grad. Saznali su da imamo najkraću uspinjaču u svijetu s prugom od 66 m, izgrađena je 1890. g i zaštićeni je spomenik kulture.

Učenici zaista nisu skrivali oduševljenje novim doživljajima, a posebno je važno da su proširili i ponovili dosada stečena znanja iz strukovnih predmeta.

Svi se radujemo sljedećoj terenskoj nastavi!

objavio: Andreja Aždajić   datum: 1. 3. 2017.