Rezultati otvaranja javnih ponuda za organizaciju maturalnog putovanja u Španjolsku

Autor: Andreja Aždajić, 8. 3. 2017.

Sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju i provođenje maturalnog putovanja učenika 3. razreda opće gimnazije, 3. razreda hotelijersko – turističkih tehničara i 2. razreda konobara i kuhara Srednje škole Plitvička jezera za školsku 2016./2017. održan je dana 6. ožujka 2017. g. Agencija pozvana na prezentaciju ponuda na roditeljskom sastanku je Speranza d.o.o. turistička agencija Zagreb, Trakošćanska 30.

Roditeljski sastanak će se održati 15. ožujka 2017. u 17,00 h u Srednjoj školi Plitvička jezera, Zagrebačka 2, Korenica.

Srednja škola Plitvička jezera / Zagrebačka 2, HR-53230 Korenica / ss-plitvickajezera.skole.hr / ss-plitvickajezera.korenica@skole.hr