Odlazak maturanata – generacija 2016./2017.

Autor: Andreja Aždajić, 19. 5. 2017.

Dana 17. svibnja 2017. godine u Domu je organizirana tradicionalna maturalna zabava  s prigodnim programom.

Nakon pozdravne riječi Voditeljice i Ravnatelja Doma, Aktiv odgajatelja proglasio je i nagradio najbolje maturante: Petru Čorak, Anđelu Dragun i Lea Markanjevića, a najboljim maturantima izabranim od strane učenika Tereziji Duić i Leu Markanjeviću dodijeljene su pohvalnice.

Foto - galerija

Pošto je svaki maturant na svoj poseban način pridonio životu u domskoj zajednici, Aktiv odgajatelja dodijelio je svim maturantima pohvalnice za pokazane aktivnosti i prigodne šalice.

Maturanti su se oprostili od svih nas prigodnim pismom, a učenici koji ostaju u domu porukom su maturantima poželjeli puno uspjeha i sreće u budućnosti.

U čast maturanata glumački nadarena grupa učenika izvela je igrokaz “Budućnost srednjoškolaca”.

Najzanimljiviji dio večeri bile su šaljive diplome i nezaobilazni domski bećarac koji je sve nazočne nasmijao do suza.

Zabava je nastavljena zajedničkim druženjem uz glazbu i slastice.

Srednja škola Plitvička jezera / Zagrebačka 2, HR-53230 Korenica / ss-plitvickajezera.skole.hr / ss-plitvickajezera.korenica@skole.hr