Promocija knjige ''Divovi i bunari'' autora Branimira Čakića

U petak, 17.12. 2021. u sportskoj dvorani naše škole, četvrti i peti školski sat, autor Branimir Čakić održao je promociju svoje knjige "Divovi i Bunari". Jeste li se ikad našli na mjestu na kojem nikad niste bili, a istovremeno vam nema poznatijeg mjesta na zemaljskoj kugli? Ono vam budi vatromet emocija i sinesteziju univerzuma, a ne znate mu ni ime.

Za zadarskog Tolkiena Branimira Čakića to čarobno mjesto Plitvička su jezera!
Ima li onda savršenije ustanove za prezentaciju svog životnog djela od Srednje škole Plitvička jezera - zajednice mladih ljudi velikog srca.
Neobično talentirani, a opet apostolski prizemljeni knjižničar Gradske knjižnice Zadar dirnuo je nutrinu nastavnika i učenika naše škole, duboko protresao uspavana nam čula i uveo nas u avanturu otkrivanja tajne ljudskog postojanja.
Roman Divovi i Bunari za našu su školu vrhunac „Godine čitanja u Hrvatskoj“.
…a ovo je tek prvi dio...📖

objavio: Lidija Zovko   datum: 20. 12. 2021.