Maskenbal u učeničkom domu

U našem učeničkom domu dana 27.02.2017. bilo je veselo i šaroliko – imali smo domski maskenbal. Svi učenici doma bili su pod maskama. Bilo je različitih maski, od jednostavnih do kompliciranih, od pirata, preko mačkica, dečki koji su nosili žensku odjeću, Indijanki, zombija pa sve do policajki. Neki učenici su se istinski potrudili oko svojih maski i oduševili sve prisutne, kao što je to uradila Dijana Ivančević sa svojom maskom pirata. Bila je originalna i neprepoznatljiva.

Ona je i osvojila prvo mjesto u pojedinačnoj konkurenciji. Prvo mjesto u grupnoj konkurenciji osvojile su policajke, Ivana Josipović, Lana Jović, Valentina Radočaj i Katarina Tomas, koje se imale uhidbene naloge za sve odgajatelje zbog dugih sastanaka odgojne skupine, prevelike strogoće, ulaženja u sobe i šuljanja hodnicima za vrijeme učenja. Pobjednicima se uručene prigodne nagrade.

objavio: Andreja Aždajić   datum: 27. 2. 2017.