« Ožujak 2024 »

ODLAZAK MATURANATA 18. svibanj 2012.

Maturanti srednje škole Plitvička jezera završili su pohađanje nastave u petak 18. svibnja te kao maturanti širom Hrvatske obilježili taj dan.
Škola je organizirala na prvom mjestu sportski susret između maturanata i profesora u ranim jutarnjim satima. Maturanti su pobijedili profesore u nogometu rezultatom 4:2 dok su profesorice slavile nad maturanticama 2:1 u odbojkaškom susretu. Nakon tog susreta škola je podijelila medalje i priznanja najboljim sportašima u protekloj  godini.

Treće mjesto sportašu škole pripalo je maturantu HTT razreda Mateju Marčiću, drugo mjesto učeniku II. razreda gimnazije Mihaelu Eldiću, a sportašem godine proglašen je učenik II. HTT razreda Danijel Matovina.  U ženskoj konkurenciji  treće mjesto pripalo je maturantici HTT razreda Mirjani Vlaisavljević, drugo mjesto  učenici II. HTT razreda Manueli Crnović,  a sportašicom godine proglašena je učenica I. gimnazije Samantha Špoljarić .  Pohvale, medalje i pehare uručio im je ravnatelj škole Šimo Pavlović.
Nakon upriličenih sportskih susreta i proglašenja sportaša, maturanti su nastavili svoje slavlje kroz školu  pozdravljajući razrede i profesore pjesmom, a nakon prolaska kroz školu smjestili su se na terasi restorana škole te zapjevali i zaplesali.  Škola ih je počastila malom zakuskom i sokom te im ustupila školski razglas, a oni su prikladno proslavili svoj oproštaj.

objavio: Andreja Aždajić   datum: 21. 5. 2012.